КЕЧ ВЪПРОСИ. ОБИЧАШ И ЗНАЕШ МНОГО ЗА WWE... Е, ЕВАЛА АЗИС!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КЕЧ ВЪПРОСИ. ОБИЧАШ И ЗНАЕШ МНОГО ЗА WWE... Е, ЕВАЛА АЗИС!

N
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 NGW Промота - 1 сезон!

Go down 
+12
Slayerz Clash
Rated-R Shiz
Scroller
SSV35
Deren Seksat
Pamelska
calnex
wuj4oto
JohnnyZ
Moneymaker
UltimateWarrior14
Cekoki.
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Moneymaker

avatar


Брой мнения : 2869
Join date : 07.11.2015
Age : 28

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyЧет Дек 24 2015, 13:59

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Promo%2B2

Добър вечер на всички зрители пред малките екрани, първо искам да ви пожелая ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! И така дойдох тук да поговоря за сериите в които съм основен фаворит естественно не подценявам нито Пънк нито Русев, дори Пънк може да ги вземе също колкото до Русев , добър си израстваш с времето за краткото прекарано време тука ти доказа, че новите кечисти не трябва да се пренебрегват, но на турнира аз ще покажа класата от старата школа и ще гледам да взема този мач и след това ще се опитам да победя и Пънк.Макар че с него сме правили доста добри мачове в миналото и всичко може да се очаква , ако победя евентуално Пънк бих избрал един кечист с който имам невероятна химия на ринга и го доказахме в Iron Man match-a това е Шеймъс първият Triple Crown Champ, Вожде готви се за здраво кеч! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Rated-R Shiz

Rated-R Shiz


Брой мнения : 2256
Join date : 30.11.2015
Age : 23
Местожителство : Папуанова Гвинея

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyЧет Дек 24 2015, 14:55

Най-накрая един от най активните и отговорни потребители на NWG,стана Модератор..Искам да благодаря на Цецо и също за подкрепата на Денис,това е възможно един от най добрите празнични подаръци в този сайт,ще дам всичко от себе си да бъда един от топ потребителите на сайта,станах много близък с Денис,който ми помагаше за нещо неясно в сайта и така ето ме тук,също така и последен но не по значение Алкес aka Shooter,който също има много доверие в мен...По въпроса за Защитата ми на Крусу титлата,СеРе Филмар недей да гледаш толкова сапунки и стига с този оптимизъм !


Последната промяна е направена от Schiz0phr3nic на Пет Дек 25 2015, 00:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyЧет Дек 24 2015, 18:17

На ринга излиза Даниел Браян 
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Ztghs4
Добър вечер! Тука съм да пожелая весели празници на всички. Остават 2 дена до турнира Bound for Glory на него турнир ще се бия за титлата в лека категория срещу Трите Хикса. Надявам се да направим мача на вечерта,но най-важното за мен в този мач ще е най-важно само едно победата и когато стане това след 2дена ще изляза на ринга в Първична Сила и ще кажа Шампионът е тук! 

Върнете се в началото Go down
Rated-R Shiz

Rated-R Shiz


Брой мнения : 2256
Join date : 30.11.2015
Age : 23
Местожителство : Папуанова Гвинея

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyПет Дек 25 2015, 19:25

На Ринга излиза Трите Хикса
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Triple-h-formal-entrance-o

Браян,Браян,Браян,Брая,Ето този твой оптимизъм дразни голяма част от Ростера,Защо не спреш да прогнозираш срешу всекиго когото ще се изправиш,просто си чакай мача и когато започне тогава ще видиш дали си успял или не..Ще видиш как ще си запазя титлата и после ще видиш кой ще излезе в RAW като Шампион,по скоро ще излезнеш с насинено лице от силата на педигрито което ще ти забода за финал.!
Върнете се в началото Go down
UltimateWarrior14

avatar


Брой мнения : 1274
Join date : 08.11.2015

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Дек 26 2015, 20:49

Искам първо да благодаря на всички за моментите, които ми бяха осигурени в тези мачове. Без Вас нямаше да бъде толкова готино, тръпката беше уникална.
Сега е време да се поспра за малко. Причините са няколко: Някак си просто не съм добър. И това не е от нет, компютър, форум, а просто от незнание, окей има си го и малкото преебаване от нета :Д но иначе главно е незнание. Отсега нататък бих искал да се състезавам само в отборната дивизия със страхотния съотборник Wuj4oto, тоест бих искал да бъда изключен от всякакви други видове мачове за известно време. Беше ми изключително приятно да участвам и да стана 3-кратен световен шампион!
Мерси.
Върнете се в началото Go down
wuj4oto

wuj4oto


Брой мнения : 2061
Join date : 08.11.2015
Местожителство : Добрич

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Дек 26 2015, 20:54

И аз искам да кажа нещо на всички вас, които ме обвинявате. Вярно е, оплесках нещата. Гузно ми е, чувствам се виновен. Но това вас не ви засяга. Смятам, че докато водиш едно шоу, няма как да не направиш поне една грешка. Аз направих тази грешка и ще се реванширам. Но това вас не ви засяга. Видяхме ви и вас като рефери и положението не беше никак розово. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Moneymaker

avatar


Брой мнения : 2869
Join date : 07.11.2015
Age : 28

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Дек 26 2015, 21:49

Засичат Зиглър " Backstage " След голямата му победа срещу Пънк тази вечер на турнира " Bound For Glory " Нека видим какво ще каже бъдещият претендент за NGW Championship:

Раздвоен съм от факта, как тази вечер от едно посредственно и на пръв поглед не толкова грандиозно ППВ стана на що годе интересно такова, поради няколко причини първо финала ми срещу Киро който си беше баси якия мач изпълнен с обрати и динамика и второ за МЕ между Енгъл и Рейнс, стрийка беше прекъснат, но ФАКТИЧЕСКИ Енгъл не успя да играе в мача и загуби чрез отброяване, сега да поговоря за моя мач срещу Пънк.Ами ние и преди сме се били доста и почти винаги сме правили солидни мачове тоя път не беше изключение поради грешката която стана не обвинявам Вожда на всеки се случва да сгреши.Никой не е перфектен в този живот, а и както са казали с една мъдра поговорка - Учим се от грешките.Аз предложих да има тройна заплаха на турнира New Year's Revolution между мен Пънк и Шампиона на федерацията Шеймъс, нека най-добрият вземе това злато, аз ще дам всичко от себе си да го спечеля , понеже имам куфар и меле сега една световна титла няма да е никак зле в архива, но не подценявам и другите двама, ще се видим на турнират ФЕЛАС Smile


Последната промяна е направена от Moneymaker на Нед Дек 27 2015, 14:36; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Rated-R Shiz

Rated-R Shiz


Брой мнения : 2256
Join date : 30.11.2015
Age : 23
Местожителство : Папуанова Гвинея

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Дек 26 2015, 21:59

Репортерката:Три Хикса можели да отговориш на няколко въпроса ?
-Да,Разбира се !

Как ще определиш мача срещу Даниел Браян ?
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 110
И Така Даниел,Видя ли кой ще излезе в Първична Сила и ще каже Шампионът е тук ха-ха.Отново доказах , че съм един велик Крусу Шампион.Ето до къде доведе оптимизмът ти момче.

Репортерката:Какво ще е следващото нещо което ще направиш ?
-Хъммм..Интересен въпрос.Ще чакам следващия претендент за титлата ми много ясно,но искам да се пробвам и да взема 2-ра титла докато държа Крусу Титлата...Може би ще се целя в САЩ Титлата,Дийн официално изявам , че те предизвиквам на турнира NYR за титлата ти,надявам се , че ще приемеш и ще се срещнем в един невероятен мач за титлата на САЩ !
Върнете се в началото Go down
calnex

calnex


Брой мнения : 752
Join date : 08.11.2015

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Дек 26 2015, 22:05

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Tumblr_n86ebf21s51tt2jjyo4_250

Почакайте, почакайте, почакайте един момент! Седнете по местата си и не се изправяйте, защото, ако ме уважавате, докато аз съм с микрофон в ръка, запазете тишина! Питате се какво стана тази вечер? Е, ще ви отговоря! Случи се нещо отвратително. Още, когато вървях по рампата, изпитвах ужасна болка в коляното. Тя не спря и когато се качих на ринга. Както сами видяхте, реферът направи знак на лекарския екип да дойде и да ме отведе. Така мачът не се състоя. Опитах да се върна, но не успях. Тогава всички обявиха Роман Рейнс за новият световен шампион и непобедимата серия за прекъсната, но де факто аз съм не съм загубил, тъй като не съм се бил. Взе се финалното решение, че на MONDAY NIGHT RAW ще има мач за световната титла в тежка категория между мен и Рейнс, по случай определяне на новия шампион! Няма нужда отново да повтарям какво очаква Роман, ще бъда кратък и ще ви задължа на 28 декември 2015 години да бъдете в NGW залата, за да видите Роман Рейнс премазан, а Кърт Енгъл като истинският световен шампион!
Върнете се в началото Go down
Slayerz Clash

Slayerz Clash


Брой мнения : 1537
Join date : 12.12.2015
Местожителство : някъде на майната си

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyНед Дек 27 2015, 00:12

На ринга излиза Скалата.


NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 142ae4k

Знам, че в момента съм в серия от загуби, но отскоро участвам в нов ш*бан филм, който е толкова скапан чак му забравих името, но приех, защото офертата бе много добра и както всеки знае парите са всичко. Както и да е не мога да се оправдавам и възможно най-скоро ще се опитам да бъда по-добър от всякога! IF YOU SMELL WHAT THE ROCK........ IS COOKING?


NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 K0m2k5
Върнете се в началото Go down
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyНед Дек 27 2015, 14:30

На ринга излиза Даниел Браян

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 6oijvk
Здравейте тука съм да говоря за мача на Роман Реинс и Кърт Енгъл и неща около турнира 
мача между Кърт и Реинс завърши без победител но всички си мислеха че Реинс е победител и че серията е свършила според мен мача трябва да се играе в първична сила мач реванш а този мач да се анулира и да няма победител защото на всеки му се случва това ама когато има се случи това те също се оправдават.
Критиките около реферството на Шеймъс честно да ви кажа аз съм много по лош рефер от него той се представи перфектно на всеки му се случва да прави грешки просто той водеше повечето мачове и почна да се бърка но иначе се представи много добре. Моят мач си беше много зле за мен  след като загубих. Май нямам късмет когато се бия мач за титла но както и да е в първична сила ще се бия с Брок Леснар за пореден път е честно да ви кажа надявам се да победя и на турнира искам да се бия в мач в който да не е заложена никаква титла поне докато не започна малко да печеля но като цяло турнира си беше супер и се надявам серията на Кърт Енгъл да бъде прекъсната честно като загуби той в мач а не еи тей изчезнал за малко и накрая мача свършил трябва серията да бъде прекъсната в мач който той да загуби честно.
 
Върнете се в началото Go down
Rated-R Shiz

Rated-R Shiz


Брой мнения : 2256
Join date : 30.11.2015
Age : 23
Местожителство : Папуанова Гвинея

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyВто Дек 29 2015, 20:13

На ринга излизат,Част от мембърите на Team Angle:Triple H,CM Punk & John Cena




NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 101011-1

СМ Пънк:след 2 седмици на турнира Сървайвър Сериите ще има традиционният 5на5 Елиминационен мач,но този път ще има леки промени.
Трите Хикса:Мачът няма да е 5на5,а ще е 6 на 6..което ни постави на ръба кого да включим като последен член на отбора,мислихме много и се колебаехме между Скалата,Кевин Оуенс и Даниел Браян
Джон Сина:но накрая решихме , че най-добрият избор ще е да вземем........6-ЯТ ЧЛЕН НА ОТБОР ЕНГЪЛ ЕЕЕ....КЕВИННН ОУЕНСССС,да точно така самият Кевин Оуенс

Пуска се музиката на Кевин Оуенс
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Entrance3
Той се качва на ринга:

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EC15_Photo_154-947491489
Оуенс:WOW,благодаря ви много.Изобщо не го очаквах..Искам да благодаря на всички от Отбор Енгъл , че ми гласуваха доверие,Обещавам , че няма да ги разочеровам!

Хиксовете:И Ние ти благодарим Кев,и така вече станаха ясни всички мембъри на Team Angle това са:Кърт Енгъл,Трите Хикса,Джон Сина,СМ Пънк,Русев и Кевин Оуенс...Благодаря , че ни изслушахте,Лека Вечер !
Върнете се в началото Go down
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyВто Дек 29 2015, 20:50

На ринга излиза Даниел Браян!
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 2uttb42
Така всички знаем че утре е последното шоу за тази година аз искам да се бия в мач надявам се през следващата 2016 година се надявам вече да ми е шампионска и пожелавам на всички весела нова година и да постигате повече успехи и през следващата година ще го кажа пак дано да имате много успехи и да не се нервирате много Smile . И за мача 6 срещу 6 аз се надявам отбор началници да победи защото ще играя за него отбор дори да загубим не искам да има лоши чувства.
Върнете се в началото Go down
Moneymaker

avatar


Брой мнения : 2869
Join date : 07.11.2015
Age : 28

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyВто Дек 29 2015, 21:54

След това промо на Даниел Брайън,виждаме на големият екран Долф Зиглър той се насочва към ринга и явно има да ни казва нещо на NGW запалянковците

Долф Зиглър върви по-рампата и сега се качва на ринга , взима микрофон и започва промото си.

Както знаете след 2 седмици някъде е големият турнир на NGW " Survivor Series " в него ще се изправим 2 отбора с НЕ 5 , А 6 кечисти, очаква се да е един от най-големите мачове в началото на идната година (2016) Така като тази завърши искам първо да пожелая Приятно прекарване и Весело Посрещане на Новата година.Сега ще го карам по същество.На този турнир ще има Елимиционният традиционен таг мач той се казва Team Authority vs Team Angle но това не е най-невероятното нещо, то ще бъде след като ви кажа залога в него.Ако отбора на Енгъл(calnex) загуби той ще си загуби славната WHC която държи вече около 60 дни с над 15 защити за нея.Изглежда фрапиращо яко да е загуби, нали? Не е невъзможно защото такива видове мачове понякога завършват с " ScrewJob Story " не се надявам на това просто казвам, че ние като хийлове ще се възползваме от всяка една дадена ситуация да елиминираме хората на Енгъл за да се доберем до това злато.Дойде време да кажа и кои ще са от моя отбор.

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Dolph-ziggler-promo-2-o


Team Authority ще изглежда така - Sami Zayn, Dean Ambrose , Sheamus, Eddie Guerrero много се двоумях кой да взема тука, но ще дам път на младите пичуе така че Daniel Bryan ще бъде вкаран в този двубой, надявам се да се представи както му е по реда.Та така ще се видим на турнира, гответе се за най-страшният мач в който ще участвате,ХЯХ!
Върнете се в началото Go down
calnex

calnex


Брой мнения : 752
Join date : 08.11.2015

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyВто Дек 29 2015, 22:58

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Tumblr_nls17xFc4x1u46rzko2_250

Останаха само 4 дни... до мача ми с Еди Гереро. За втори път ще се изправя срещу него, но това няма голямо значение. Понеже бих могъл да оценя сблъсъка ни, като имаме под предвид първия мач, като скучен, реших да не говоря за това. На 9 януари екипът ми ще се изправи срещу Authority. Трите Хикса излезе преди малко и обяви шестия член, но ако някой е пропуснал, ще кажа всичките кечисти, които ще се бият за отбора. Това са Трите Хикса, СМ Пънк, Джон Сина, Кевин Оуенс, Русев и аз. Сред нас има много добри играчи, които неслучайно са попаднали в отбора, но по-интересното е залогът на мача. В името на общата победа, аз ще жертвам титлата си при загуба, но ако успеем да спечелим, ще получим и така жадуваната титла на федерацията. Разбрахме се със съотборниците, че човекът, който е WHC, ще вземе и другата титла, но това вече е въпрос на резултата от мача. Важното е, че ние ще се раздадем на максимум, за да покажем, че шефовете в тази федерация не са по-добри от нас. Запознат съм с факта, че сред нас има и един-двама с по-висши права, но това не ме притеснява, тъй като им имам пълно доверие. Затова ѝ помолих Долф в най-скоро време да пусне мини Батъл Роял с участници от двата отбора, за да ви докажа какво представлява лоялност към групировката. Избрах тактиката да заложа на новобранци като Трите Хикса, Русев и Кевин Оуенс, защото знам, че бъдещето на федерацията стои в техните ръце, докато след някоя друга година аз, Сина и Пънк ще се оттеглим. За разлика от нас, от Корпорацията са заложили все на ветерани - Долф Зиглър, Сами Зейн, Шеймъс, Дийн Амброус и Еди Гереро. И шестият член, който всъщност отказа поканата от нашия тим - това е Даниел Браян. Човекът, който редица пъти се опитваше да прекъсне серията ми, но все нещо не му достигаше. Също така научих, че утре аз и Играта ще се изправим срещу Зиглър и Зейн. Убеден съм в едно нещо. Дори да загубим битката утре, ние ще спечелим войната следващата седмица! Нека да оставим най-интересното за накрая, тъй като има цели 264 часа до турнира!


Последната промяна е направена от calnex на Сря Дек 30 2015, 00:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
teowwe

teowwe


Брой мнения : 834
Join date : 09.11.2015

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyВто Дек 29 2015, 23:20

Кевин Оуенс излиза и взема микрофон.
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Tumblr_ngg34nBPq21saykaxo1_400

Както разбрахте по-рано, аз съм шестият и последен участник от Team Angle за турнира "Survivor Series". За някои от вас това решение може да се стори доста странно и наистина има защо да се учудвате. Вярно е, че с някои от съотборниците ми сме имали разногласия, тази вечер дори победих Трите Хикса...това по-никакъв начин обаче няма да попречи на взаимотношенията ни в мача. Аз не съм дошъл тук, за да се сприятелявам или пък, за да си създавам врагове. Не, аз съм тук, ЗА ДА СЕ БИЯ! Ако случайно някой ме е взел на мушка...това си е негов проблем. Ако съотборниците ми не ми правят проблеми и аз няма да им правя и ще им помагам...Кърт Енгъл и другите могат да разчитат на мен в мача. И естествено ние ще сме отборът победител...та вижте ни, ние сме перфектният отбор, начело с шампионът в тежка категория, човекът с непобедима от 25 победи и 0 загуби - Кърт Енгъл. Мислите ли изобщо, че шефовете и техният мижав отбор могат да ни се опрат? Мога да ви обяснявам на дълго и на широко защо ние сме по-добри, но просто ще си изгубя времето да обяснявам на малоумници!
Върнете се в началото Go down
wuj4oto

wuj4oto


Брой мнения : 2061
Join date : 08.11.2015
Местожителство : Добрич

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСря Дек 30 2015, 10:45

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Promo%2B1
Ох Кевин, Кевин.... както може би видя, днес имаме мач, и то в ME. Защо според теб ние сме главната атракция тази вечер? Защото ние сме класата на това шоу. И въпреки, че ти симпатизирам не означава, че няма да мога да отнеса главата ти, ако съм ти набрал. Разбирам, че си нахъсан за победата, но няма да ти позволя да говориш по този начин на съотборниците ми. Единствената надежда на отбора ви сте ти и Кърт Енгъл (който впрочем загуби от Агента Smile ). И смееш да наричаш нашия отбор мижав? Оприличавам твоето изказване на комплекс. Не знам на какво се дължи той-на празната глава или на не толкова празното шкембе,но комплекса си е комплекс. Ако имаш някакъв проблем с мен-ще го решим на ринга тази вечер.
Върнете се в началото Go down
YSG

YSG


Брой мнения : 1327
Join date : 26.12.2015
Age : 24
Местожителство : Ямбол

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСря Дек 30 2015, 10:54

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Chris-Jericho-Mic

Дни преди турнира New Year's Revolution , искам да кажа само ,че аз ще се докажа като най-добрия и ще победя The Rock и ще му докажа ,че съм най-добрия. Само след като снощи в RAW , след завръщането ми от тежка контузия , която ме извади от строя за 1 година , аз загубих 1 мач и спечелих друг. Благодаря на феновете за подкрепата и в Събота на турнира , ще разберете кой е по-добрият.
Върнете се в началото Go down
Moneymaker

avatar


Брой мнения : 2869
Join date : 07.11.2015
Age : 28

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСря Дек 30 2015, 11:03

ОМГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ... Това истина ли е виждаме Пънк който преговаря с Зиглър, това май е за предстоящият им мач.Понеже Еди Гереро е контузен, аз бих искал да бъда в Team Authority, по-логично е защото съм МОД и защото сме отборни шампиони с моя приятел Шеймъс (Wuj4oto) No-Liferite ще ви съсипят живота!

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EHU0MDRkMTI=_o_vickie-guerrero-dolph-ziggler-cm-punk-booker-t
Върнете се в началото Go down
Teller

Teller


Брой мнения : 912
Join date : 11.11.2015

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСря Дек 30 2015, 15:01

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Backstage2

Снощи доказах защо съм шампион, както правя от седмици насам.Седмица след седмица излизам на проклетия ринг и показвам на хората какво e pro-wrestling.Преминах през достатъчно кечисти от ростера, за да държа този колан в ръцете си, не ми пречи да направя същото и на New Year's Revolution, когато Дийн Амброуз просто ще излезе на ринга и ще даде всичко от себе си.Относно Survivor Series, мога да посъветвам Team Angle да се радват на малкото си останало веме, защото наистина ще им стане тясно на ринга след седмица.Техния отбор ще е просто поредната пречка, през която ще премина без проблем.
Върнете се в началото Go down
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСря Дек 30 2015, 19:47

На ринга излиза Даниел Браян
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Oqhifq
Тази вечер ще се бия в мач срещу младата изгряваща звезда Крис Джерико искам да му пожелая късмет и дано да направим добър мач! Така мача 6 срещу 6 надявам се да стане много добър мач както всички знаем залогът е голям ако отбора на Енгъл загуби той ще загуби неговата Световна титла в тежка категория аз поне се надявам нашият отбор да победи и вече този Реин с световната титла на Енгъл да приключи защото поне на мен ми стана вече тъпо и е време за нов шампион ще дам всичко от себе си за да стигнем до успеха и невъзможното да стане възможно. Аз ще бъда в отбор с кечисти който са много силни и се надявам да не направя нещо с което да повлиявам на отбора ми и пожелавам весело посрещане на новата 2016 година ! Smile Smile 
Върнете се в началото Go down
Deren Seksat

Deren Seksat


Брой мнения : 975
Join date : 08.11.2015
Age : 24
Местожителство : София

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyНед Яну 03 2016, 05:23

Папараците на NGWG успяха след дълго и мъчително търсене да открият бившият NGWG Champion John Cena. Минути обаче след като записите заснети от папараците заляха социалните мрежи, се появиха обвинения по адрес на Джон Сина за това, че не се появява на работното си място от няколко дни. Веднага след като скандала придоби популярност, Джон Сина реши да даде интервю пред милионите си фенове. Самият скандал придоби доста голяма популярност, тъй като записаните кадри показват срамните части на Джон, които можете да видите по-долу.

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 P2

Ето какво отвърна звездата на NGWG:
Не е това, което си мислите. Всичко това е едно голямо недоразумение. Истинската причина поради, която не съм стъпвал на ринга на NGWG е защото бях контузен. Трябваше да подложа левият си минискус на операция, последвана с дълго възстановяваме. Това може би не обяснява защо срамните ми части заляха интернет пространството. Истината е, че докато бях в кома гаджето ми травестит е похарчила всичките ми пари, които спестявах през годините. Бях разорен, не виждах решение на проблема, докато изведнъж не получих една много съблазняваща оферта. Playboy ми предложиха няколко хиляди долара за да направя една фотосесия. Приех на момента и така се озовах тук. Това бяха всички мои драми около голите снимки, сега искам да обърна внимание на NGWG. Преди няколко дни получих обаждане от Кърт Ангелов, в което той ми предложи да се присъединя в неговия отбор на турнира Survivor Series. Бях поласкан, приех офертата на момента. Кърт винаги ми е бил приятел и се радвам, че в този момент той поиска помощ от мен. Освен това лично аз искам най-накрая това правителство да бъде свалено. Органът властваше над NGWG твърде дълго, време е конците на федерацията да бъдат оправлявани от хората, от феновете не NGWG. Ще дам всичко от себе си да помогна на приятела си Кърт на турнира, а феновете ми може да очакват моето завръщане съвсем скоро.  

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 P1
Върнете се в началото Go down
http://hallofgifs.forumsline.com/forum
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСря Яну 06 2016, 21:11

На ринга излиза Даниел Браян
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 F2ttll
Днеска се бих в Battle Royal мач за определяне за първи претендент за титлата на ngw искам да поздравя Джон Сина за победата както и всички който участвахме направихме брутален мач мача ми на турнира Сървайвър е срещу Сами Зейн мача не е за титлата му началниците ме питаха дали искам за титлата но аз отказах с Сами сме се били в много брутални мачове той е много добър на ринга бил е бивш шампион на Съединените Щати а сега е Hard Core шампион и е много добър шампион надявам се да направим добър мач и нека по добрият победи Wink пожелавам успех на двата отбора на турнира Сървайвър дано да направят брутален мач всички знаем залога там отбора на Енгъл е много добър там все пак са кечисти като Трите Хикса Кевин Оуенс Българският Бияч Русев Джон Сина Еди и самият капитан и световен шампион Кърт Енгъл отбора на началниците също е много добър там все пак са Сами Зейн с който ще се изправя Долф Шеймъс Амброуз Пънк и Джерико много добри кечисти ще се сблъскат но аз ще гледам моя мач да направя победа дано да направим голям мач с Зейн.
Върнете се в началото Go down
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyЧет Яну 07 2016, 23:34

Даниел Браян контузен!
Даниел Браян е получил контузия на врата и на лявата китка очаква се да се върне на Hell In A Cell този месец Браян ще отсъства 2 седмици!
Върнете се в началото Go down
YSG

YSG


Брой мнения : 1327
Join date : 26.12.2015
Age : 24
Местожителство : Ямбол

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyПет Яну 08 2016, 01:40

Пуска се музиката на Y2J - Chris Jericho:

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Tumblr_nv1b51yR141sbzhteo1_400
Той се качва на ринга и започва да говори:
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Chris-jericho-me020photo01-1364343775
Добър вечер на всички ! Днес се бих срещу моят така добър приятел и съотборник в традиционния Survivor elimination match - Dolph Ziggler в битка за Gold Medallion Opportunity. Както всички видяха , не сме искали да се бием един срещу друг , просто обстоятелствата бяха такива.. сега да караме по същество. На турнира Сървайвър , който ще се проведе в Събота , ние от Team Authority сме много позитивно настроени да смачкаме всеки един от отбора на Angle. Аз и моите съотборници сме готови на всичко за да вземем този мач и да покажем на Team Angle кои са истинските шефове във Федерацията.
Приятна вечер!
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Tumblr_inline_nv078zO0vj1qdvr05_500
Върнете се в началото Go down
calnex

calnex


Брой мнения : 752
Join date : 08.11.2015

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 09 2016, 19:00

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Tumblr_niwngy5EEL1srbyoyo1_250

Отдавна не бях говорил пред вас... Та реших да ви изненадам в последния момент и да пристигна в залата на NGW час преди началото на турнира, за да ви представя моите виждания. От дълго време се говори за идващия мега-мач между отбора на Authority и моя тим. Често се спряга, че след този мач ще бъде прекъсната непобедимата серия, други пък очакват поредната убедителна победа на моя сметка, а трети смятат, че мачът ще бъде пълна каша и няма да успеем да видим победител. Разбира се, мога да опровергая всички мисли, но не съм дошъл предварително, за да споря с вас, феновете, а за да ви разкрия на какво ще станете свидетели. В моя отбор има не един или двама, или трима, или четирима, или петима, които ви правят впечатление всяка седмица, в моя отбор има шестима от най-качествените кечисти в днешно време! Да започнем още от началото. Еди Гереро... една уникална суперзвезда. Когато бях на един ринг с него, изпитвах невероятно чувство, което ме караше да дам всичко от себе си. Направих го, като затрудних възможно най-много противника си, което ми донесе единствено позитиви. Вторият кечист, който ще защитава тима ни..., се подвизава под името Русев! Дебютант, който е готов на всичко, за да те победи. Винаги се раздава на максимум и не бяга от бой. Вярвам, че той е един от бъдещите шампиони тук! След него се нарежда Кевин Оуенс! Неведнъж съм забелязвал начина, по който Оуенс мачка всички и не се доверява на никого. Точно такива момчета ни трябват, чиито имена да са синоним на унищожение, размазване, а не лигльовци, дошли в тази федерация, за да забавляват бебетата. Четвърти ще излезе Играта, Дегенерът, Церебралният Убиец - Трите Хикса, човекът, който сам избра да излезе под №4! Повярвайте, той ще действа без никаква милост и ще докаже, че е напълно против Authority. Ще видим Джон пети в мача, излизайки с NGW титлата на рамо. С помощта на неговия мотив "Never Give Up", съм сигурен, че ще покаже издръжливост в двубоя, което ще го изпрати в последните оцелели... Накрая аз ще вляза в срещата и ще завърша делото на съотборниците ми, туширайки последния останал от отбора на Зиглър и Зейн. Залогът не е малък. WH поясът ще бъде овакантен, както и никой от нас няма да получи title shot до края на сезона. Но ако грабнем победата, ние ще извоюваме шансове за всички съществуващи титли за всеки от нас, което означава, че директно ще застанем в центъра на NGW, когато Authority паднат повалени на земята от юмрука на Team Angle!
Върнете се в началото Go down
Rated-R Shiz

Rated-R Shiz


Брой мнения : 2256
Join date : 30.11.2015
Age : 23
Местожителство : Папуанова Гвинея

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 09 2016, 19:31

На ринга излиза от Гринуич,Кънектикът Тритееее Хиксааа

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Triple-h-entrance-o

Качва се на ринга
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Triple-h-entrance-o

Трите Хикса:След няколко часа Аз и моят Отбор Енгъл ще излезем срещу Team Authority в 6-6 Елиминационнен Отборен Мач...с съотборниците ми ще дадем всичко нужно за да спечелим,разполагаме с едни от най-добрите в бизнеса и вярвам че ще дадът всичко от себе си за победата,ако отборът ни победи ни пушват за всички титли НО ако загубим Капитана ни Кърт ще трябва да вакантне WHC титлата си..Енгъл вярва в нас както и ние в него.Разполагаме с Еди Гереро Латийно Богът,Русев Българската Машина,Кевин Оуенс Канадско-Френския Терминатор,Джон Сина Героят на САЩ тук искам да вметна да му честитя вчерашната победа срешу Шеймъс и новият Шампион пожелавам ти добър рейн с титлата,Кърт Енгъл Олимпийският Производител на Медали както и наш Капитан непобеденият от 60 и нещо дни 1-ят и единствен WHC Шампион...това беше всичко от мен аз отивам да загрея в Бекстейджа ще се видим отново тази вечер.

Върнете се в началото Go down
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 09 2016, 19:40

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 2ce3tqb
Добър вечер остават броени минути до началото на турнира Сърваивър както знаете аз се контузих на live event и ще ме оперират до колкото разбрах контузията ми ще бъде поне 2 седмици и на hell in a cell ще се завърна по силен от всякога до мача 6 срещу 6 пожелавам успех на двата отбора!
Върнете се в началото Go down
wuj4oto

wuj4oto


Брой мнения : 2061
Join date : 08.11.2015
Местожителство : Добрич

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 09 2016, 19:42

pomolih anonimnite burgaz da vi sprat netowete na vsi4ki ot otbor ugul Smile krai s was
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ

JohnnyZ


Брой мнения : 1426
Join date : 07.11.2015
Age : 23
Местожителство : Пазарджик

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 09 2016, 20:16

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 HTs95Nz

След малко ще защитавам своята NGW Cruiserweight титла срещу Трите Хикса. Ще дам всичко от себе си, за да си тръгна като шампион след турнира! Също така аз ще бъда гост рефер на Мейн Евента на вечерта. Общо взето се очертава интересна вечер за моя милост! Сега ще ви кажа довиждане и ще ви оставя да се насладите на шоуто!
Върнете се в началото Go down
Moneymaker

avatar


Брой мнения : 2869
Join date : 07.11.2015
Age : 28

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 09 2016, 20:19

Днес ние с нашия отбор не смятаме да разпъваме локуми и да си губим времето в приказки, просто ще кажем, че ще има краят на една ЕРА! ЕРАТА НА КЕЛНЕРА ЩЕ БЪДЕ УБИТА И ЗАЛИЧЕНА! Време е за нов световен шампион! #VACANT4WHC
Върнете се в началото Go down
Deren Seksat

Deren Seksat


Брой мнения : 975
Join date : 08.11.2015
Age : 24
Местожителство : София

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 09 2016, 20:25

Днешната порция фактологии
Отбор Курт ще победи днес.
Върнете се в началото Go down
http://hallofgifs.forumsline.com/forum
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 09 2016, 20:54

Операцията на Даниел Браян мина успешно!
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 2potsnc
Преди малко научихме,че операцията на Даниел Браян мина успешно. Браян ще се върне на турнира Hell In A Cell след 2 седмици Браян също каза след операцията,че пожелава успех на двата отбора който ще се бият в main eventa на турнира.
Върнете се в началото Go down
Cekoki.

Cekoki.


Брой мнения : 997
Join date : 07.11.2015

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyНед Яну 17 2016, 12:31

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 X6YKZx9
Охат, Ехат ето, че деня настъпи след някакви месеци отсъствие поради проблеми с шибания интернет, който рефрешва 69 секунди мисля, че вече е по-добре и реших за втория сезон да шокирам света и да се завърна като този път няма да съм с Брийз.Ohat може би видяхте, с кой ще съм във втория сезон, ако ли не ще трябва да разгадаете кода Very Happy Very Happy Very Happy.
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 AUtFuvNNGW Промота - 1 сезон! - Page 2 JKXgegT
От втория сезон офиациално правя завръщане с Крис Джерико.
NGW will NEVEEEER EVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER BE THE SAME.
WELCOME TO NGW IS JERICHO
Върнете се в началото Go down
https://ngwg.bulgarianforum.net
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyПон Яну 18 2016, 15:32

Време е една легенда да се върне и да срита някой задници :Д моля да посрещнете
SHAWN MICHAELSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 166d88y
Върнете се в началото Go down
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyПон Яну 18 2016, 21:53

Daniel Bryan Напуска!
Shawn Michaels се завръща!
WOW какво стана за 1 ден един напусна друг се завърна всичко да изпратим Браян Thank You Bryan :Д :Д :Д!
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 MaxresdefaultZHNvkYs
Shawn Michaels is BACK !
Здравейте хора най-сетне се завърнах след дълга контузия време е да сритаме някой задници и да разбием сърчица. До колкото моя дебют той ще е или на Hell In A Cell или след Hell In A Cell когато решат началниците. Бях трениор на Браян и искам да кажа,че той сам реши да напусне от днеска след неговата загуба и след кат напусна реших да се върна и да сритам задници и да печеля титлите първия ми опонент искам да е върховната пръдня Ренди Ортън който се отваряше днеска много!
Върнете се в началото Go down
wuj4oto

wuj4oto


Брой мнения : 2061
Join date : 08.11.2015
Местожителство : Добрич

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyПон Яну 18 2016, 22:04

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Backstage%2BTalk
Днес се случи чудото. След месеци на упорит труд от страна на всички ни, серията на Кърт беше прекратена. И колкото и да ме освирквате всички,си е факт, че никой от вас- дебели задници нямаше да си мръдне сланините да стори това, което сторих аз. И разбира се след всеки успех следват съмнения и негативи. Днес бях обвинен в конспирация. Кърт-видя как те преобърнах. Не се мисли за непобедим ,защото днес го опровергах. Аз дадох надежда на всички ви, но вие разбира се не го признавате. Загубеняци, приемете, че аз съм вашия БОГ,спасител и всичко друго хубаво, което можете да измислите. На изминалия турнир, заедно с моя добър приятел-Пънк победихме отбора на Кърт Енгъл и Трите Хикса. Днес запуках самия Енгъл. Не знам колко още доказателства ви трябват, за да повярвате, че аз съм по-добър от него. Няма и да се старая да ви доказвам нищо. Приятен ден!
Върнете се в началото Go down
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСря Яну 20 2016, 00:12

На ринга излиза Сърце разбивача Шон Майкълс
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 28klcao
Здравейте остават броени дни до турнира Ад в клетка на този турнир аз ще участвам в мач за титлата на федерацията в адската клетка между 6ма така наречено Армегедон шампиона Кърт ще бъде затруден защото ще защитава титлата си в мач между 6ма а срещу 1 и на турнира аз ще съм му най-голямата трудност и ще докажа на всички вас че съм достоен да стана новият шампион на федерацията и,че мога да сритам задника на Кърт Енгъл и на другите.
Върнете се в началото Go down
Moneymaker

avatar


Брой мнения : 2869
Join date : 07.11.2015
Age : 28

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyЧет Яну 21 2016, 16:58

Светлините огасват, а на екрана няма нищо.Какво ли значи това?

I came to play
There a price to pay
Time for you to get down on your knees and pray
I came to pay
Say goodbye to the good old days
They're never coming back
Watch your future fade
I came to play
I came to play to get my dues paid
I guess you had a dream
But it can't be saved
I came to play

Зазвучава " AWESOOME" Това е песента на The Moneymaker - The Miz! Какъв шок той е отново във федерацията, след известно време отсъствие.Да видим лекции ли ще изнася или за какво е дошъл тука.

Качва се на ринга взима микрофон и започва да говори:

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Promo%2B2

MIZ: I'M BAAAAAAAAAAAACK! Толкова съм развълнуван за това завръщане не се бях бил от почти 5 месеца, но сега съм тук нов и по-мотивиран от всякога.Както знаете скоро свършва 1-вият сезон.Аз ще започна 2-ри чак демек след няколко дни.Имам една цел и тя е да отмъкна една световна титла от всевишният Келнер.Доказано беше, че той не е непобедим, защото загуби от Шеймъс който също заслужава още един run с някоя от световните титли.Преди съм печелил куфарчето и титлата на федерацията, защо не отново да се извися под прожекторите на МЕ? Не крия факта, че ще бъде доста трудно да се победи кечист от калибъра на Енгъл , но не и невъзможно, целя се към NGW титлата и 2-ри сезон ще я спечеля с цената на всичко! Енгъл пази се, защото твоето време е на път да свърши.Доколкото знам на турнира " Hell In A Cell " ще затитаваш срещу  5 кечиста за NGW титлата, познавам те и казвам,  че ще запазиш без особена трудност. Не мога да кажа същото за WHC мача там драмата я има и за мен е без изход този мач.Както и да е 2-ри сезон ще настъпи AWESOME ERA & BECOME NEW NGW CHAMPION!
Върнете се в началото Go down
YSG

YSG


Брой мнения : 1327
Join date : 26.12.2015
Age : 24
Местожителство : Ямбол

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyЧет Яну 21 2016, 19:17

В залата настъпва тишина и публиката с нетърпение очаква да види кой ще излезе на ринга. Пуска се музиката на Долф Зиглър!



NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Tumblr_n7ngtfSTh51srbyoyo1_400

Той се качва на ринга и взима микрофона и започва да говори:

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 5uuwc

Dolph Ziggler: Welcome to RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAW! I'M BAAAAAAAAAAAAACK BABY! Благодаря за топлото посрещане от страна на всички вас ( феновете ) Както знаете , аз отсъствах поради тежка контузия , която ме извади от строя преди 9 месеца в мач за куфарчето на Money in the Bank. Както знаете скоро свършва 1-вият сезон. Аз съм много мотивиран да започна много силно 2-рият сезон и да се бия евентуално за IC или US титлите. Те са моята цел номер 1 през 2-ри сезон , макар и да е трудно , не е невъзможно и аз ще се опитам да спечеля една от тези титли. Аз тренирах много здраво през всички тези месеци , през които ме нямаше и ми беше много трудно да гледам всеки един епизод на RAW или SmackDown и да знам ,че не мога да се бия , но ето че вече се завърнах и съм по-силен от всякога , за сега просто реших да изнеса това промо и искам да знаете ,че 2-рият сезон ще дам всичко от себе си да зарадвам моите фенове и през 2-рия сезон очаквайте DOLPH ZIGGLER TO BECOME NEW INTERCONTINENTAL or UNITED STATES CHAMPION OF THE WOOOOOOOOOOORRRRRRRLLLLLD!

Върнете се в началото Go down
calnex

calnex


Брой мнения : 752
Join date : 08.11.2015

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyПет Яну 22 2016, 15:25

Световният шампион в тежка категория и на NGW Кърт Енгъл бе помолен да даде интервю преди предстоящия SmackDown, относно идващия му мач на Hell in a Cell.

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 358piki

Времето до Hell in a Cell мина неусетно... Да, вие със сигурност нямате търпение за битката между шестима в клетка, както и за двубоя между спряганите двама най-добри тук, но... истината е, че след тази нощ историята ще бъде пренаписана. Нещата никога няма да бъдат така, както преди. След утрешния турнир..., NGW ще бъде променен! Знаете ли, никога не съм смятал, че ще стигна дотук. Винаги съм си мислел, че ще си тръгна оттук с празни ръце, но днес нещата не граничат към този вариант. Все още държа световната титла, преди седмица спечелих NGW пояса, прекратих кариерата на Сина, удържах непобедима серия с над 30 победи и се доказах като top звездата на NGW. Така или иначе стана дума за непобедимата ми серия, преди няколко дни се случи нещо извън нормите на нормалното. Сами видяхте как Шеймъс грабна победата след един наистина скандален мач. Знаем добре за пристрастията му със СМ Пънк, който специално реши да бъде рефер на този мач само, за да може да помогне на жалкия си приятел в опитите му да ме спре. Не ме интересува особено този мач, тъй като той не беше с никакъв залог. Истинската война, а може би дори и нейният край, ще влязат в действие в събота. Визирам точно мача ми с Шеймъс, чийто претендент в него изръси куп глупости преди броени дни, за да настрой медиите против мен. Гарантирам ви, че това няма да повлияе по никакъв начин на двубоя ни. Нито Шеймъс, нито участниците в HIAC мача, нито NGW ще ме спре да завърша финалната си цел си. Време е да разкрия и истинската причина, поради която приех да говоря пред феновете...

Преди броени денонощия, собствениците на NGW ми напомниха, че договорът с компанията ми изтича на 23.01.2016, датата, в която ще се изправя срещу Шеймъс и срещу петима кечисти в адска клетка. До последно бях готов да подпиша нов, петгодишен договор, но в крайна сметка реших, че постигнах желаното тук. Изпълних всички мои цели, за които сънувах преди една година, освен една. Именно - денят, в който ще си тръгна, да бъде и денят, в който и двете световни титли ще си тръгнат от NGW! Не мога да позволя титлите ми да бъдат в ръцете на някои отрепки, които така и не успяха честно да заковат върха в тази компания, и затова нямам друг избор и ще бъде нужно да ги взема със себе си. Те няма да останат овакантени, ще бъдат защитавани от мен, обаче в съвсем други краища на света. Може би ще се пробвам за един run в ROH или пък ще се присъединя към Chikara, защо не и PWG. Моето време тук отмина, но обещавам един ден отново да се върна за още няколко последни мача! Изглежда, отмина и времето ми в момента, така че е време да вървя обратно във фитнеса. Задължително бъдете в събота в NGW залата, за да видите на живо последния ми мач тук, преди окончателно да напусна!
Върнете се в началото Go down
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyПет Яну 22 2016, 16:32

На ринга излиза Shawn Michaels
Майкълс взима микрофон и започва да говори.
NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 1zzpf95
Кърт,Кърт,Кърт защо пак говориш глупости. Серията ти беше честно прекратена това,че не ти беше ден не означава,че е имало нещо или Шеймъс да е заговорил Пънк няма такова нещо ти си загуби честно и почтено. И до колкото титлите ти ти казваш,че ще си тръгнеш с тях хахахахаха приятел няма да стане на Hiac ще ти отнема титлата на федерацията и ще си останеш без нея разбери го ти няма да си вечно шампион след ад в клетка ще ти се иска да се върнеш назад и да си пак шампион,но разбери аз се завръщам и на турнира ще ти сритам задника както и на другите ще стана новият шампион на федерацията и ще видиш,че няма да земеш титлите с себе си.До колкото световната ти титла ти нея ще я загубиш рано или късно спокойно само чакай да ти дойде майстора и ще видиш как ще загубиш световната титла а на титла и на турнира пак ще го кажа аз ще ти отнема титлата на федерацията ПОВЯРВАЙ В ТОВА!
Върнете се в началото Go down
Scroller

Scroller


Брой мнения : 1212
Join date : 08.11.2015
Age : 21
Местожителство : България

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyПет Яну 22 2016, 19:44

МАЙКЪЛС ИЗЛИЗА НА РИНГА!
НА ТУРНИРА АД В КЛЕТКА СИ ЗАЛАГАМ КАРИЕРАТА СРЕЩУ РЕНДИ ОРТЪН!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Cekoki.

Cekoki.


Брой мнения : 997
Join date : 07.11.2015

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyПет Яну 22 2016, 21:01

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 AUtFuvN
След като го прочтеш ти няма NEVER EVEEEER да бъдеш същият

Значи омръзна ми от такива шантави женички по прашки като за начало като този ШонТ МайкълсТ а.к.а Петъчо дето му е потекла бялата течност за пръв път миналия дент и си мисли, че е великт тоя само ми говори иска мачове и се ги губи тоя щял да бие оня щял да бие напада Жони в паркинка Сет я се обърни РолинсТ и се говори и се губи ...... това е ебаси шантавото.Друго какво да кажа тоя Дърт Енгъл само ми разгромява тукат хората ебаси фейса като Жон Синът номерт 2 как да стане (Евала Ангел).Тоя пък Дарънчо а.к.а Синът се отказа а имаше бляскаво бъдеще и той е шантава женичка по прашкит, ама все пакт един от най-стойностните играчи.Тоя па жизофреникт с по два образа ..... така и не се научи как да говори смислено като говорим за футбол и изглежда малкот по умент като мълчи Wink ама два му е едната личност има друга личност и тя е яко перверзникт Wink . Денист пъкт се мъчи да прави хийлско промо ама няма топки, за да обиди хоратата и той е бейби фейс ;( ама е пичага сигурно от толкос чикии на принцесата дет бие няма сили вече ...........
Такат Такат, Охат и Охат дойде времетот Итс Тайм фор Лай Ту Джей ту ретърнт.Тей като ми омръзна от шантавите жени дойде времетот да се върна на миризливят рингт и да покажем класа с Жонатант а.к.а Сет Ролинс и първия ми мачт ще е отборен с негот и отбора ни се казва Безспорните сексове ....... Миналия път бях измислил името ни Бъдщето Селфи ама ся музата ми остана някъде в снегат ......Та тва е хийлско промот Денисчо Wink
П.С не ме бийте Wink
Върнете се в началото Go down
https://ngwg.bulgarianforum.net
YSG

YSG


Брой мнения : 1327
Join date : 26.12.2015
Age : 24
Местожителство : Ямбол

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyПет Яну 22 2016, 23:36

Пуска се музиката на Долф Зиглър:

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Tumblr_n7ngtfSTh51srbyoyo1_400

Хей,хей,хей , Крис , успокой се малко , виждам ,че си набрал инерция и ,че си готов да победиш всеки , който се изпречи на пътя ти , но аз не мисля ,че ти си най-добрият и ще ти го докажа като те предизвикам на мач от вида ''Last man standing'' в 1-вият RAW от сезон 2.
Върнете се в началото Go down
Gabrielka

Gabrielka


Брой мнения : 139
Join date : 09.11.2015
Age : 21

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 23 2016, 00:31


NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Nikki-Bella-booty-001

-Здравейте драги зрители, тази вечер ще бъде кратка. Бих искала да обява пред всички вас, че се оттеглям от кеча за най-малко месец поради лични причини, които ще споделя с вас след завръщането ми. Понеже има много хора, които не ме харесват, може би това е изключително добра новина за тях, но просто това е положението и немога да се примиря. Също така много съжелявам, че толкова време не бях тук и не ви казах, но вече официално заевявам, че се оттеглям за известно време.


NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Tumblr_nsw6w4YbTI1saykaxo1_400
Върнете се в началото Go down
wuj4oto

wuj4oto


Брой мнения : 2061
Join date : 08.11.2015
Местожителство : Добрич

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 23 2016, 09:41

a ti koq beshe?
Върнете се в началото Go down
Moneymaker

avatar


Брой мнения : 2869
Join date : 07.11.2015
Age : 28

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 23 2016, 16:33

На ринга излиза Холивудската звезда - The Miz, той ще говори за участието си утре на турнира " King Of The Ring " Нека проследим думите му и дали се смята за потенциален победител.


NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Miz-Ziggler-SummerSlam-gifs-001

Излиза на ринга сега иска микрофон " The Moneymaker " и започва да говори:

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 The-miz-microphone

Утрешната вечер ще бъде много специална за кечистите които участват в нея.За първи път има турнир " King Of The Ring " За да не ви мъча ще говоря по същество.Аз ще се бия срещу Русев в първият от рундовете и смятам да го победя в един равностоен мач, но после идва по-тежката задача срещу Оуенс или Ледения.Дори Зейн и Острието колкото и добри играчи да са, ще елиминирам всеки един, защото това ми е първата цел в 2-ри сезон, след това ще се насоча към някоя от световните титли.Тука идва момента да поговоря за отсъствието на Келнера.Той може да е направил най-големият стрийк съществуващ някога в тази федерация,но  когато се завърне ще го предизвикам на още един мач както се бихме преди във времето(vbox-bugbox) и този път ще бъда по-разумен и смятам да взема победата от него.Това е от мен фелас и не забравяйте не всичко което хвърчи се яде!AWEEEESOME!
Върнете се в началото Go down
wuj4oto

wuj4oto


Брой мнения : 2061
Join date : 08.11.2015
Местожителство : Добрич

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 23 2016, 17:53

Кърт, Кърт, Кърт.....след като прочетох каква повърня си написал по мой адрес, а също така и по този на Пънк, не направих нищо друго, освен да се изсмея на глас и да се чудя на твоето невежество,но искам да ти кажа нещо, точно преди турнира. Това, че бях по-бърз от теб в един мач те усъмни, че съм се заговорил с Пънк срещу теб, така ли? Това само може да покаже какъв глупак си всъщност.Надявам се, че не си забравил своята серия от 30 i neshtositam победи подред. Никой не те обвини в корупция. Победих те честно и почтено, друг е въпроса, че се изложи в този мач и реши да обвиниш мен, за да се излезеш чист от ситуацията. Аз не съм като другите, които казват, че ще победят всеки опонент изпречил им се на пътя. Напротив-даже се съмнявам, че ще направя нещо срещу теб тази вечер. И въпреки това се надявам федерацията да блесне, докато ти измъчваш други федове.
Върнете се в началото Go down
UltimateWarrior14

avatar


Брой мнения : 1274
Join date : 08.11.2015

NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 EmptyСъб Яну 23 2016, 20:09

Даниеле, прочетох половината и ми стана лошо. Кви петгодишни договори, кви медии, да не би Денис да те е питал нещо, че го мислиш за Медия? Както и да е, ще го оставим настрана.
Искам доказателство, че съм помогнал на Вуйчото. Нямаш такова, предполагам. Защо пък точно като загубиш и си търсиш оправдания? Имам предвид, не е толкова важно. „Топ звезда, прекратени кариери…" или по-скоро успял си да рефрешнеш по-бързо от други хора. Един чат, братле.
„ да помогне на жалкия си приятел „ сори брат, ама не мислиш ли, че и за филм е малко прекалено?
Обобщение: Филмите ти са жалки, а не моят приятел е жалък. А това, че не приемаш загубата е друго.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NGW Промота - 1 сезон!   NGW Промота - 1 сезон! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
NGW Промота - 1 сезон!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» NGW Промота - Сезон 2!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
КЕЧ ВЪПРОСИ. ОБИЧАШ И ЗНАЕШ МНОГО ЗА WWE... Е, ЕВАЛА АЗИС! :: Начало-
Идете на: